Доставляємо щастя. Безкоштовно.

До варіантів доставки

Доставка з ЄС

Безкоштовно для замовлень на суму від 750 грн, при сумі замовлення до 750 грн - доставлення кур'єрською службою MAKEUP - всього 29 грн, доставлення до відділень "Нової пошти" - 49 грн.

Для краси немає перешкод і кордонів! Бачите навпроти вподобаного товару прапорець ЄС? Це означає, що ми можемо надіслати його прямо з Європи за найвигіднішою ціною!

При сумі замовлення понад 750 грн - доставка безкоштовна! При сумі замовлення до 750 грн вартість доставки кур'єрською службою MAKEUP та до пунктів видачі MAKEUP складає всього 29 грн. Доставлення до відділення "Нова пошта" - 49 грн.

Ви можете обрати один із наступних варіантів доставлення замовлень по Україні: кур'єром на вказану вами адресу, доставлення до пункту видачі замовлень MAKEUP або до відділення компанії "Нова пошта".  


Обрані вами товари будуть доставлені кур'єрською службою MAKEUP з нашого складу в ЄС за обраною адресою в Україні або до пункта видачі замовлення MAKEUP в середньому протягом 3-5 робочих днів після підтверждення замовлення нашим менеджером. Доставлення до відділення компанії "Нова пошта" зі складу в ЄС займає приблизно 4-7 робочих днів

Оплатити замовлення Ви зможете готівкою при отриманні.

Якщо в корзині присутні позиції зі складів України та ЄС, то замовлення буде розділено і доставлено на вказану вами адресу в два етапи. 

 

На товари, що доставляються зі складу ЄСне діють промо-коди та коди сертифікатів, також ці товари не беруть участі в акціях.

Ми зможемо відправити клієнту в день замовлення, сумарною вартістью не більше 100 євроЯкщо вартість вашого замовлення перевищить 100 євро, вам потрібно буде сплатити мито і вартість послуг брокера з митного оформлення - орієнтовно 32% від різниці між вартістю замовлення та 100 євро. Замовлення, що перевищують сумарно 100 євро в день, ми зможемо відправити лише за умови попередньої оплати на сайті. Як тільки замовлення прибуде на територію України, митний брокер надішле повідомлення з точною сумою до оплати та реквізитами для перерахунку платежу.

У разі доставки з ЄС можливий тільки повне повернення всієї посилки, що була надіслана. Якщо по товару виявлено брак упаковки і Ви хотіли б його повернути, не відкривайте  інші товари, часткові повернення окремих товарів з замовлення або повернення товарів з пошкодженою упаковкою ми прийняти не зможемо.

Будь ласка, зверніть увагу, по законодавчим вимогам ЄС бренди в Європейському союзі не надають сертифікати якості. Згідно з Регламентом Європейського Парламенту та Ради № 1223/2009 товари бренду проходять перед виведенням на ринок реєстрацію на порталі CPNP (Cosmetic Product Notification Portal). Для Європейського співтовариства, реєстрація на порталі є підтвердженням якості продукту, а також безпеки його використання і не вимагає додаткового документального підтвердження.

Також в Європейському Союзі використовується єдиний термін придатності - Період після відкриття (PAO). Зазначений строк наноситься безпосередньо на товар або упаковку у вигляді значка із зображенням відкритої баночки, усередині якої, міститься число, яке представляє кількість місяців для використання продукту. Продукція повинна бути використана протягом заданого періоду часу після відкриття.

Продавцем товарів за послугою "доставка з ЄС" є компанія La MakeUp Sp. z o.o., ul. Domaniewska 37, lok. 17.6, 02-672 Warszawa


REGON: 3630 2958 3
NIP: 525 263 65 85
KRS: 00 00 587 427
Sąd Rejonowy dla Miasta St. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

 

Доставимо сьогодні

(Київ)

Експрес-доставка день в день по м. Києву замовлень, що оформлені до 11:00.

Спеціально для тих, хто не любить чекати і хоче підкорювати світ красою вже сьогодні!

Для мешканців Києва в будні дні відтепер доступна експрес-доставка!

Замовлення експрес-доставки, оформлені до 11:00, будуть відправлені того ж дня. Якщо ви оформите замовлення до 12:00 і ваша адреса буде знаходитися по маршруту кур'єра в м. Київ, посилка може бути доставлена ​​в той же день в один з часових інтервалів:

з 15:00 до 18:00

з 18:00 до 20:00

Якщо опція відправки замовлення «день в день» можлива, то при оформленні замовлення сайт автоматично запропонує вам варіант найбільш швидкої доставки. Ми працюємо над тим, щоб розширити список районів і вулиць, по яким буде можлива опція здійснення доставки «на сьогодні», сподіваємося незабаром радувати всіх мешканців Києва.

 

Перед відправкою ми неодмінно погодимо з вами деталі доставки, а кур'єр попередньо зателефонує за вказаним вами номером телефону. Оплатити замовлення можна за допомогою карт VISA/Mastercard тільки під час його оформлення, а також готівкою, передавши її кур'єру при отриманні омріяної коробочки.

Будь ласка, зверніть увагу: вказаний у замовленні одержувач повинен буде показати документ, що посвідчує особу. 

Замовлення, відмічені прапорцем ЄС, доставляються безпосередньо зі складу в ЄС, докладніше про даний варіант доставки на сторінці "Доставка з ЄС"

 

Шановні клієнти, 

Усі замовлення у населених пунктах, що віднесені до "червоної зони", ми зможемо передати вам лише на відкритому повітрі, поза приміщеннями. Будь ласка, поставтеся з розумінням і на прохання кур'єра вийдіть за замовленням на вулицю та обов'язково використовуйте захисну маску. В інших населених пунктах ми будемо при можливості доставляти замовлення до дверей.

Безкоштовно кур'єром

(MakeUp)

Доставка нашою кур'єрською службою безкоштовно в 162 населених пунктів України. Мінімальна сума замовлення - від 99 грн.

 

Будь ласка, зверніть увагу: усі замовлення у населених пунктах, що віднесені до "червоної зони", ми зможемо передати вам лише на відкритому повітрі, поза приміщеннями. Будь ласка, поставтеся з розумінням і на прохання кур'єра вийдіть за замовленням на вулицю та обов'язково використовуйте захисну маску. В інших населених пунктах ми будемо при можливості доставляти замовлення до дверей. 

 

Загальна інформація про роботу служби доставки

Доставка по Києву нашою кур'єрською службою безкоштовна. Мінімальна сума замовлення - від 99 грн.

Усі замовлення, оформлені у робочі дні до 6 години ранку в м. Києві зазвичай  доставляються того ж дня. Замовлення, які прийнято пізніше, доставляються на наступний робочий день. Наш кур'єр здійснить доставку за адресою, вказаною при оформленні замовлення, в один із наступних часових інтервалів:

з 10:00 до 14:00 

з 14:00 до 16:00 

з 16:00 до 18:00 

з 18:00 до 20:00 

Крім того, якщо ви оформите замовлення з 7:00 до 12:00 і ваша  адреса буде за маршрутом кур'єра в Києві, посилку зможуть доставити «день у день» у двох тимчасових інтервалах:

з 15:00 до 18:00

з 18:00 до 21:00

Якщо опція відправлення замовлення «день у день» можлива, то під час його оформлення сайт автоматично запропонує вам варіант найшвидшого доставлення. Ми працюємо над тим, щоб розширити список районів і вулиць, за якими буде можлива опція здійснення доставлення «на сьогодні».

У всіх інших випадках замовлення доставляються на наступний робочий день.

У суботу та святкові дні замовлення, оформлені до 06:00, зазвичай доставляються кур'єром у той же день. Чекати кур'єра у ці дні ви можете з 11 до 18 години.

У мікрорайон Жуляни доставка замовлень здійснюється 3 рази на тиждень: по понеділках, середах і п'ятницях.

Найближчий можливий час доставки ми запропонуємо обрати при оформленні замовлення. 

Будь ласка, для своєчасного підтвердження доставки кур'єром будьте на зв'язку з вашим контактним номером телефону. Якщо ви двічі не відповіли на телефонний дзвінок і кур'єр вже виїхав за межі вашого району - доставка буде перенесена на наступний день.

Будь ласка, зверніть увагу, в разі відсутності або поломки ліфта, кур'єр зможе доставити замовлення тільки до 5-го поверху. Якщо Ви живете вище, Вам потрібно буде спуститися і зустріти кур'єра для отримання замовлення.

Наш курьер завжди намагається доставити замовлення до дверей офісу. Але якщо у вашому Бізнес Центрі існує пропускна система - будь ласка, зустріньте кур'єра на пропускному пункті для отримання замовлення або заздалегідь потурбуйтеся про отримання спеціального пропуску для нього. Дякуємо за розуміння.

Перед доставкою наші менеджери обов'язково узгодять з вами деталі доставки, а наш кур'єр попередньо зателефонує вам!

Ви можете оплатити замовлення за допомогою карт VISA/Mastercard під час оформлення замовлення або готівкою, передавши її кур'єру під час доставки. Кур'єр обов'язково видасть вам товарний чек. Після оплати замовлення, будь ласка, звірте вміст посилки з накладною в присутності кур'єра. У випадку, якщо доставлений товар не буде відповідати вашому замовленню, кур'єр, згідно вашого прохання, забере такий товар і поверне оплачені за нього кошти.

У м. Києві у нас також працюють пункти самовивозу. Щоб забрати свою покупку в день замовлення у будь якому пункті самовивозу, вам необхідно оформити її до 12:00.

Кур'єрська служба MAKEUP також доставляє замовлення безкоштовно до 162 населенних пунктів! Мінімальна сума замовлення - від 99 грн.  Дізнатися, чи здійснюється доставка нашою кур'єрською службою до вашого міста та можливі її варіанти, можна, просто ввівши назву населеного пункту в поле на сторінці.
 

Доставка по вказаним містам здійснюється в термін від 1 до 3-х робочих днів, з 9 до 18 години.

У Харкові, Дніпрі, Броварах та Одесі наша кур'єрська служба також працює в суботу, з 9 до 18.

Перед доставкою наші менеджери обов'язково узгодять з вами деталі доставки, а наш кур'єр попередньо зателефонує вам!

Замовлення зберігається у кур'єра протягом 2х робочих днів, якщо протягом цього часу кур'єр не зміг зв'язатися з вами і доставити посилку, на третій день замовлення відправляється назад.

Оплатити замовлення ви можете за допомогою карт VISA/Mastercard під час оформлення замовлення або готівкою, передавши її кур'єру під час доставки. 

Будь ласка, зверніть увагу: при оплаті картами вказаний у замовленні одержувач повинен буде показати документ, що посвідчує особу.

Якщо ви хочете, щоб замість вас замовлення отримала інша людина (наприклад, консьєрж або хтось із членів сім'ї), вона обов'язково має назвати кур'єру прізвище адресата посилки та останні чотири цифри номера замовлення.

Замовлення, відмічені прапорцем ЄС, доставляються безпосередньо зі складу в ЄС, докладніше про даний варіант доставки на сторінці "Доставка з ЄС"

Самовивіз

(MakeUp)

Наші пункти працюють безкоштовно у всіх основних районах м.Києва, м. Одесі та м.Харкові

 

За вимогами безпеки в пункт видачі допускається для отримання посилки тільки один клієнт, обов'язково в захисній масці. Всім іншим клієнтам потрібно буде почекати в черзі поза пунктом видачі. Будь ласка, при очікуванні тримайтеся на безпечній відстані в 1,5-2 метра від наступного клієнта. 

 

Загальна інформація про роботу пунктів видачі:

Київські пункти самовивозу працюють з понеділка по п'ятницю з 11:00 до 19:00, а також в суботу з 11:00 до 18:00. Мінімальна сума замовлення - від 99 грн.

Замовлення, оформлені до 11:00, у м. Києві ви можете забрати того ж дня з 16:00 за однією із вказаних адрес:

Майдан Незалежності: пл. Майдан Незалежності ТЦ Глобус 2-га Лінія, бутик під вивіскою MAKEUP, на -1 поверсі, від центрального входу в ліву сторону до Billа. Ми працюємо з 10:00 до 20:00 з понеділка по неділю. Замовлення, оформлені до 12 години дня суботи, можна забрати в неділю, а замовлення, оформлені після 12:00, можна забрати з понеділка. Телефони: 050-339-08-22, 067-467-05-78.

Поділ: ст.м Контрактова пл. вул. Спаська 5, 2й поверх, вхід в двері під вивіскою  "EZOTERIA перша книгарня". Телефони: 050-347-12-28, 067-614-71-39.

Позняки: ст. м Позняки вул. Срібнокільска 1, 1-й поверх. (салон краси B-BOX). Телефони: 050-339-08-91, 067 467 08 43

Борщагівка: вул Гната Юри 7д, ТЦ "Дитяча країна" центральний вхід, на нульовому поверсі зліва. Телефони: 050-339-09-59, 067-467-08-34. 

Троєщина: пр-т Маяковського, 26, ТЦ «Полюс» (2-й поверх і направо по коридору
Телефони: 050-339-08-97, 067-467-08-39. 

Голосіївський: вул. Велика Васильківська 143/2, ст. м. Либідська, ТЦ «Інтервал-Плаза» (крайній правий вхід, 5-й поверх, оф. 23) Телефони: 050-339-08-15,067-467-05-73.

Васильківська: ст. м. Васильківська, вул. Васильківська 31/17 (в магазині квітів «Камелія») Телефони:  050-339-07-83,067-467-05-66. 

Петрівка: пр-т Степана Бандери 21, вхід з магазину SAMSUNG 2й поверх у кінці поверху. Телефони: 0676160436, 0503759113 

Мінська: ст. м. Мінська, вул. Маршала Тимошенка, 18 (вхід зі сторони РДА Оболонського району під вивіску «Зоотовари», біля входу в "Сінево"). Телефони: 050-356-99-42, 093-002-19-75.

Оболоньст.м Оболонь пл. Оболонськая 6, магазин матрасів "Твій матрас" тел. 050-339-09-49, 067-467-05-83. 

Берестейська: ст. м Берестейська, пр-т Перемоги 80/57, (вхід під вивіскою «Перукарня» біля відділення Нової Пошти №90). Телефони: 050-415-20-88, 067-467-09-12.

Житомирська: ст. м Житомирська, пр-т . Перемоги 136 ТЦ VMB  3 поверх,  в правому крилі. тел. 050-339-07-96, 067-467-09-25.  

Дарниця: вул. А. Малишка, 3 (будівля 1а), ст. м Дарниця, ТЦ «Кубик» (будинок з вивіскою ТКАНИНИ КАШТАН), 4-й поверх. Телефони: 050-339-07-87,067-467-09-17.

Виноградар: Ринок «Виноградар», пр-т Василя Порика,2, 1-й поверх, кімната 01 під сходами (двоповерховий будинок бордового кольору на території ринку). Телефони: 050-339-07-86, 067-467-08-64.

Харківський: ст. м. Харківська, вул. Декабристів,7, ТЦ «Изумруд», 2-й поверх (над ЭКО-маркетом біля магазину тканин). Телефон: тел. 050-339-09-43, 067-467-08-53.

Осокорки: Дніпровська набережна, 25, в магазині "Камелія" навпроти ТРЦ River Moll, тел. 067-614-71-29, 050-347-12-29.

Березняки: ринок "Березняки", зі сторони фасаду проспекту Соборності, вул. Івана Миколайчука, 8, маф 124, тел:  +38-067-616-04-41, +38-050-375-91-16.

 

 

 

Також працюють пункти видачі замовлень в м. Харків за адресами:

ст. метро Центральний ринок, вул. Суздальські ряди 9, Торговий центр "Будинок Торгівлі", старе крило, 2-й поверх, з головних сходів - направо. Час роботи: понеділок з 8 до 15, вівторок-п'ятниця з 8 до 17. 

ст. метро Героїв Праці, вул. Героїв Праці 14, торгівельний центр "Джокер" (навпроти ТЦ "Дафі"), вхід з боку Altbear, 1 поверж біля сходів. Ми працюємо з понеділка по п'ятницю: з 11:00 до 19:00. Телефон: +38-093-064-26-55

В Одесі пункт видачі посилок працює за адресою вул Академіка Сахарова 36, Торгівельний цент Смарагд, 1 поверх з лівого боку.  Ми працюємо з понеділка по п'ятницю: з 12:00 до 20:00. Телефон: 067-850-85 60

Доставка до пунктів видачі безкоштовна, мінімальна сума замовлення - від 99 грн.

Замовлення зберігається на пункті самовивозу протягом 2х робочих днів на третій день замовлення відправляється назад.

У вихідні та святкові дні графіки роботи пунктів самовивозу можуть змінюватись. Будь ласка, слідкуйте за інформацією на сайті. Усі зміни графіків роботи будуть вказані у розділі сайту про доставку і надані у телефонному режимі.  

Будь-ласка, зверніть увагу: вибираючи оплату готівкою, ви не зможете скористатися платіжною карткою на точці самовивозу. Оплатити замовлення в такому випадку можливо лише готівкою. Розрахуватись платіжною карткою ви можете під час оформлення замовлення на сайті. При оплаті картою вказаний у замовленні одержувач повинен буде показати документ, що посвідчує особу.

Замовлення, відмічені прапорцем ЄС, доставляються безпосередньо зі складу в ЄС, докладніше про даний варіант доставки на сторінці "Доставка з ЄС"

Кур'єром по Україні

(другие перевозчики)

Доставка кур'єром протягом 1-3 днів. При сумі замовлення до 199 грн - доставка всього 29 грн, від 199 до 499 грн - 15 грн, понад 499 грн - безкоштовно.

 

Доставка кур'єрською службою компаній-перевізників в міста України при сумі замовлення до 199 грн коштує всього 29 грн, при сумі замовлення від 199 до 499 грн коштує всього 15 грн, при сумі замовлення понад 499 грн - доставка безкоштовна! Мінімальна сума замовлення - 49 грн.

Ваше замовлення буде відправлено на наступний день після його оформлення. Доставка займе від 1 до 3 днів.
 
Жодних прихованих платежів, оплати послуг транспортних компаній, плати за переказ коштів, комісій та іншого! Ви оплачуєте тільки суму вашого замовлення. 
 

   

Оплатити замовлення ви можете за допомогою карт VISA/Mastercard під час оформлення замовлення або готівкою, передавши її кур'єру під час доставки. Після оплати замовлення, будь ласка, звірте вміст посилки з накладною в присутності кур'єра. У випадку, якщо доставлений товар не буде відповідати вашому замовленню, кур'єр, згідно вашого прохання, забере такий товар і поверне вам оплачені за нього кошти.

При оплаті картою зазначений в замовленні отримувач має показати документ, що засвідчує особу. 

Також зверніть будь-ласка увагу: згідно з Законом України №№361-IX, при отриманні замовлення на суму від 5 000 грн кур’єр служби «Нова пошта» може попросити вас надати копію сторінок паспорта, що посвідчують особу одержувача.

Замовлення, відмічені прапорцем ЄС, доставляються безпосередньо зі складу в ЄС, докладніше про даний варіант доставки на сторінці "Доставка з ЄС"

Нова пошта (Самовивіз)

Доставка до відділення "Нова пошта" протягом 1-3 днів. При сумі замовлення до 199 грн - доставка всього 29 грн, від 199 до 499 грн - 15 грн, понад 499 грн - безкоштовно.

 

Строк доставки Вашого відправлення компанією «Нова пошта» до пункту призначення зазвичай становить не більше 3-х робочих днів. Замовлення, що оформлені до 14:00, ми передаємо в той же день компанії «Нова пошта» для здійснення доставки. Замовлення, оформлені після 14:00 - ми передаємо компанії "Нова Пошта" на наступний день.Після цього перевізник сповістить Вас про точні строки та час прибуття товару до пункту призначення. 

При сумі замовлення до 199 грн доставка коштує всього 29 грн, при сумі замовлення від 199 до 499 грн коштує всього 15 грн, при сумі замовлення понад 499 грн - доставка безкоштовна! 

Оплатити замовлення ви можете за допомогою карт VISA/Mastercard під час оформлення замовлення або готівкою у відділенні компанії "Нова пошта".  Жодних прихованих платежів, оплати послуг транспортних компаній, плати за переказ коштів, комісій та іншого! Ви оплачуєте тільки суму вашого замовлення.

Зверніть увагу! Замовлення зберігається на складі транспортної компанії не більше 5 робочих днів, після вичерпання цього терміну відправляється назад. При оплаті картою на сайті зазначений в замовленні отримувач має показати документ, що засвідчує особу, або штрихкод одержувача у додатку "Нової пошти" (для заказів на суму до 5 000 грн). 

Замовлення з доставкою через "Нову пошту" приймаються згідно графіка роботи перевізника. Графік роботи компанії "Нова пошта" ви можете знайти на її офіційному сайті. Також ви можете відстежити статус доставки замовлення за допомогою спеціального сервісу "Нової пошти" на сайті компанії.

Замовлення, відмічені прапорцем ЄС, доставляються безпосередньо зі складу в ЄС, докладніше про даний варіант доставки на сторінці "Доставка з ЄС"

Justin

Доставка в більш ніж 500 пунктів видачі замовлень Justin протягом 2-3 дней. При сумі замовлення до 199 грн - доставка всього 29 грн, понад 499 грн - безкоштовно.

 

Ми економимо ваш час і робимо доставку ще доступнішою. Тепер час на шопінг можна скоротити удвічі! Ваше замовлення може бути доставлене в будь-який пункт видачі посилок компанії «Justin» (супермаркети мережі «Ciльпо», «Фора», Fozzy).

При сумі замовлення до 199 грн доставка коштує всього 29 грн, при сумі замовлення від 199 до 499 грн коштує всього 15 грн, при сумі замовлення понад 499 грн - доставка безкоштовна! Мінімальна сума замовлення - 49 грн.

Час доставки Вашої посилки компанією «Justin» до пункту призначення зазвичай становить по Києву 1 робочий день, по Україні - 2-3 робочих днів. На наступний день після оформлення Вашого замовлення ми передаємо посилку компанії «Justin» для здійснення доставки. Після цього перевізник повідомить Вас про прибуття товару в пункт призначення. Ви також можете відстежити статус посилки на сайті компанії «Justin».


Оплатити товари Ви зможете за допомогою карток VISA/Mastercard під час оформлення замовлення або готівкою при отриманні посилки в пункті «Justin». 

Зверніть увагу! Замовлення зберігається на пункті видачі не більше 3 календарних днів, після чого повертається назад. Для його отримання потрібно назвати номер декларації, яку надасть Вам менеджер після відправлення замовлення, а також показати документ, що посвідчує особу (паспорт або водійські права). Якщо одержувачем вказані не Ви, компанії «Justin» під час отримання посилки потрібно пред'явити документи, що посвідчують особу, а також довіреність від одержувача.

Замовлення, відзначені прапорцем ЄС, доставляється безпосередньо зі складу ЄС. Детальніше про цей варіант доставки можна почитати на сторінці «Доставка з ЄС».

Meest (Самовивіз)

Доставка до пункту компании Meest протягом 1-3 днів. При сумі замовлення до 199 грн - доставка всього 29 грн, від 199 до 499 грн - 15 грн, понад 499 грн - безкоштовно.

 

При сумі замовлення до 199 грн доставка коштує всього 29 грн, при сумі замовлення від 199 до 499 грн коштує всього 15 грн, при сумі замовлення понад 499 грн - доставка безкоштовна! Мінімальна сума замовлення - 49 грн.

При доставці компанією "Meest" вашу посилку буде відправлено наступного дня після оформлення замовлення. Термін доставки — від 1 до 3 днів.

Оплатити замовлення ви можете за допомогою карт VISA/Mastercard під час оформлення замовлення або готівкою у відділенні компанії "Meest". Будь-ласка, зверніть увагу: вибираючи оплату готівкою, ви не зможете скористатися платіжною карткою у відділенні. Оплатити замовлення в такому випадку можливо лише готівкою. Жодних прихованих платежів, оплати послуг транспортних компаній, плати за переказ коштів, комісій та іншого! Ви оплачуєте тільки суму вашого замовлення.

 

Зверніть увагу! Замовлення зберігається на складі транспортної компанії не більше 5 робочих днів, після вичерпання цього терміну відправляється назад. Отримати замовлення може лише людина, вказана у транспортній декларації як отримувач. При собі необхідно мати документ, що засвідчує особу.

Замовлення з доставкою через "Meest" приймаються згідно графіка роботи перевізника. Графік роботи компанії "Meest" ви можете знайти на її офіційному сайті. Також ви маєте можливість прослідкувати місце знаходження вашого замовлення за допомогою спеціального сервісу "Meest".

 Замовлення, відмічені прапорцем ЄС, доставляються безпосередньо зі складу в ЄС, докладніше про даний варіант доставки на сторінці "Доставка з ЄС"

Укрпошта

Доставка до відділення "Укрпошта" протягом 1-3 днів. При сумі замовлення до 199 грн - доставка всього 29 грн, від 199 до 499 грн - 15 грн, понад 499 грн - безкоштовно.

 

При сумі замовлення до 199 грн доставка коштує всього 29 грн, при сумі замовлення від 199 до 499 грн коштує всього 15 грн, при сумі замовлення понад 499 грн - доставка безкоштовна! Мінімальна сума замовлення  - 49 грн.

За умови доставки замовлення компанією Укрпошта, його буде відправлено наступного дня після оформлення. Доставка Укрпоштою займає від 1 до 3 днів. Оплатити замовлення ви можете за допомогою карт VISA/Mastercard під час оформлення замовлення або готівкою у відділенні Укрпошти.

Жодних прихованих платежів, оплати послуг транспортних компаній, плати за переказ коштів, комісій та іншого! Ви оплачуєте тільки суму вашого замовлення.

  

Зверніть увагу! Замовлення зберігається на складі відділення протягом 5 днів, починаючи з 6-го дня знімається плата у розмірі 3 грн. 80 коп. за кожний наступний день зберігання. Ці послуги оплачуєте ви!

Отримати замовлення може лише людина, вказана у транспортній декларації як отримувач. При собі необхідно мати документ, що засвідчує особу.

Замовлення з доставкою через Укрпошту приймаються згідно графіка роботи перевізника. Графік роботи компанії ви можете знайти на її офіційному сайті. Також ви можете відстежити статус доставки замовлення за допомогою спеціального сервісу "Укрпошти" на сайті компанії.

Замовлення, відмічені прапорцем ЄС, доставляються безпосередньо зі складу в ЄС, докладніше про даний варіант доставки на сторінці "Доставка з ЄС"

Щодня з 7:55 до 20:05
Зворотний дзвінок
Кошик(0)

вхід до особистого кабінету

відновлення паролю

ми перетелефонуємо вам самі!