Способи оплати

MAKEUP піклується про кожного з вас, пропонуючи різні способи оплати під час замовлення та в момент його отримання. Завдяки такому різноманіттю ви можете бути впевнені в безпечності онлайн-шопінгу. Обирайте найзручніший спосіб оплати та заощаджуйте свій час!

 

1. Готівкова оплата при отриманні замовлення

Якщо ви не бажаєте попередньо оплачувати замовлення, у вас є можливість розрахуватись з кур’єром в момент отримання посилки. Щоб процес був максимально комфортним і для вас, і для кур’єра, рекомендуємо заздалегідь підготувати суму до сплати.

 

2. Безготівкова оплата при оформленні замовлення

Власники карт Visa та MasterCard можуть повністю оплатити замовлення у момент його оформлення. Даний варіант оплати дозволить заощадити час при отриманні посилки. При зустрічі з кур'єром, менеджерами пункту самовивозу або поштового відділення вам необхідно буде просто забрати замовлення, попередньо надавши документ, що підтверджує особу одержувача. 

 

3. Оплата готівкою на пункті самовивозу

У Києві та Харкові працюють пункти самовивозу, які дозволяють забрати замовлення в найбільш зручному для вас місці. При оформленні замовлення вам потрібно вказати варіант доставки, вибравши один із запропонованих пунктів самовивозу MAKEUP. Зверніть увагу: на пунктах самовивозу можливий розрахунок лише готівкою. Щоб розрахуватися платіжною карткою, вам необхідно вибрати зручний спосіб оплати на етапі оформлення замовлення.

 

4. Оплата готівкою при отриманні на поштових відділеннях і пунктах видачі посилок

При отриманні посилки на відділеннях Нової Пошти, Укрпошти, Інтайм, Міст Експрес, Justin або Автолюкс ви можете розплатитися лише готівкою. Отже, ви сплачуєте виключно суму замовлення без прихованих платежів, комісій та послуг транспортних компаній. 

 

Щодня з 7:55 до 20:05
Зворотний дзвінок
Кошик(0)

вхід до особистого кабінету

відновлення паролю

ми перетелефонуємо вам самі!